Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Фортеця - замок Гохостервітц

Burg Hochosterwitz

Символ Каринтії.  Мабуть, найвідомішою пам'яткою Каринтії є фортеця Гоxocтepвітц, яка неприступно і гордо красується на могутніх скелях. Замок Гохостервітц був побудований з вапняку на скелі, яка піднімається на 150 м над долиною і відкриває відвідувачеві захоплюючий вид на сусідні гори, пагорби і села. Перша згадка про замок відноситься до 860 р., коли він називався Асторвиця. Це найменування має слов’янське походження - Островиця і сходить до часу слов'янського князівства Коронтанія, ядро якого знаходилося на території сучасної Каринтії.

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Фаакер-Зеє

Faaker See

На південний схід від Філлаха і річки Драви на півночі гори Караванке (Karawanke) гірського масиву Міттагскогель (Mittagskogel) розкинулося озеро Фаакер-Зеє. На північному його березі - курорти Егг, Дроболлах і Фаак. Це озеро є одним з найпривабливіших місць літнього відпочинку в Каринтії завдяки літньому теплу, альпійським лукам, живописним лісам і поетичним кручам гір Караванкен. Своїми неповторними пейзажами озеро добре відомо у всій Європі. Озеро Фаакер-зее розташоване на півдорозі між Віднем і Венецією, що відкриває чудові можливості для екскурсійних маршрутів.

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Оссіахер-Зеє

Ossiacher-See

Оссіахер-Зеє, третє за величиною купальне озеро Каринтії (11 км в довжину і 1,6 км завширшки), розташоване в самому її серці, де гори і озера злилися воєдино. Вода в озері має питну якість і прогрівається влітку до +25°С. Тут Вас чекає повноцінний відпочинок для всієї родини. За Вашим бажанням і настроєм Ви зможете вибрати будь-який вид водного спорту.

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Клопайнер-Зеє

Klopeiner See

Озеро Клопайнер-Зеє знаходиться на південному сході від міста Фелькермаркта (Völkermarkt) на території курортного містечка Санкт Канціан-ам-Клопайнер-Зеє (Sankt Kanzian am Klopeiner See). Зараз від величезного озера, яке колись охоплювало всю територію нинішнього сільця Кюнсдорф (Кühnsdorf), залишилася лише мала частина.

Каринтія. Озеро Вертер-Зеє

Woerther See

Озеро Вертер-зее найбільше озеро Каринтії, а завдяки своєму кліматичному розташуванню прогрівається до 27 градусів.

Вертер-зеє має площу 19,39 км ² і простягається на 16,5 км в напрямку зі сходу на захід. Воно лежить в низині горбистої місцевості басейну Клагенфурта, велика частина льодовика якого утворилася в останній льодовиковий період. Озерна улоговина тягнеться від бухти Вельде до Клагенфурта. Басейн озера має площу 162,1 км ².

Останні додані пам'ятки