Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Hyundai i30 Fastback

 

Продемонструвавши новий Hyundai i30 Fastback, компанія Hyundai Motor закінчила формування сімейства Hyundai i30 3 покоління, до складу якого,крім i30 Fastback, ввійшли 5-дверний хетчбек Hyundai i30 2017 модельного року і його «заряджена версія» Hyundai i30 N, хетч Elantra GT для Америки та універсал Hyundai i30 Wagon 2017 року. Hyundai i30 Fastback є одночасно машиною з духом спорткара і автомобілем з комфортним салоном, як у седана. Тож, придбавши новинку від Hyundai, можна подорожувати і стильно і комфортно……..

Європейців зацікавить дещо спортивна зовнішність нового корейського 5-дверного фастбека, яка розроблялася у Європейському дизайн-центрі компанії. Дизайнери постаралися і нагородили авто дуже динамічним профілем з довгим капотом, сильним нахилом лінії даху і оригінальною кормою.

Кузов виглядає м'язистим за рахунок роздутих колісних арок і потужного ребра, що тягнеться через боковини авто. Для ще більшої спортивності Hyundai i30 Fastback отримав на 15% більш жорстку підвіску і занижений на 5 мм кліренс в порівнянні зі звичайним хетчбеком Hyundai i30. Зовнішні габаритні розміри кузова Hyundai i30 Fastback дещо відрізняються від розмірів родинного хетча і30. Довжина кузова на 115 мм більша (4455 мм), а висота на 30 мм менша (1425 мм), відстань між осями у співплатформенних моделей ідентична - 2650 мм.

Отже, якщо зовнішність новинки від Hyundai в цілому оригінальна, то інтер'єр в точності повторює внутрішнє оформлення хетчбека і універсала, але з парою застережень. Збільшена довжина кузова дозволила наділити новинку більш містким багажним відділенням, ніж у хетчбека, і це можна зарахувати в актив моделі. Але є і пасив: занижений куполоподібний дах краде дорогоцінні міліметри над головами пасажирів заднього ряду. Але, оскільки, купе – це, все-таки, авто для двох – кого хвилює як там на галерці!

В іншому ж перед нами сучасний, стильний і затишний салон з якісними матеріалами оздоблення, чудовою ергономікою робочого місця водія і купою просунутого обладнання. В наявності зручне за розміром мультифункціональне кермо, строгі та інформативні прилади, сувора передня панель, увінчана окремим 8-дюймовим кольоровим сенсорним екраном мультімедіної системи (навігація, підтримка Apple CarPlay і Android Auto), акуратна центральна консоль з сучасним блоком управління кліматичною установкою, що плавно перетікає в солідний центральний тунель. Крісла водія і переднього пасажира крім виразної бічної підтримки порадують анатомічним профілем спинки.

В цілому новий Hyundai i30 Fastback вельми не поганий, але далеко не спорт-кар, Одним словом, перед нами типовий представник європейського C-класу, що позиціонується виробником як 5-дверне купе зі спортивними задатками. До спорткара новинці дуже далеко, але поле для діяльності різних тюнінгових майстерень досить широке! Під капотом бензинові турбо мотори 1.0 T-GDI і 1.4 T-GDI потужністю 120 і 140 сил відповідно, компанію яким в подальшому складе 1,6-літровий Turbo Diesel з віддачею в 110 і 136 конячок. На вибір також пара коробок передач: для бензинового 120-сильного і дизельного 110-сильного моторів 6 МКПП, для більш потужних 136 і 140-сильних двигунів роботизована коробка передач 7DCT з двома дисками зчеплення.

Європейські продажі Hyundai i30 Fastback стартують на початку 2018 року за ціною від €19000.

 

Вдалих та змістовних подорожей!