Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Hyundai i30 2017 модельного року

 

На Паризький автосалон у жовтні 2016 року Hyundai привезе оновлений компактний хетчбек i30. Автомобіль в ідеальному міському форматі. Недорого їздити на роботу, зручно паркуватися та досить місткий для шопінгу. Ця модель уже зайняла своє місце у серцях автолюбителів. Нове покоління машини, сподіваються в компанії, його не втратить, а тільки краще закріпить!

Довжина хетчбека складає 4340 міліметрів, ширина - 1795 міліметрів, висота - 1455 міліметрів. Розмір колісної бази дорівнює 2650 міліметрів. Автомобіль вийшов на 40 міліметрів довше, на 15 міліметрів ширша і на 15 міліметрів нижче моделі попереднього покоління, розмір колісної бази при цьому залишився незмінним. Про розмір багажника у цьому форматі авто говорити не доводиться – багажник тут точно є. А для автоподорожі продаються гарні бокси на дах.

Незважаючи на те, що в конструкції шасі і силових установок застосовано більше полегшених матеріалів, ніж раніше, маса автомобіля в найпростішій комплектації збільшилася на 10 кілограмів (до 1316 кілограмів), проте, при цьому в моделі з'явилося більше обладнання. У Hyundai підкреслюють, що частка високоміцних сталей в конструкції збільшилася до 53 відсотків. Як для українських доріг, то це навіть краще – більша маса – менше трусить автомобілем. Перевірено на Range Rover!

Моторна лінійка красується трьома бензиновими двигунами і трьома дизельними. Бензинові двигуни: 1,4-літровий турбований агрегат потужністю 140 кінських сил, трициліндровий мотор об'ємом 1 літр, що видає 120 сил, а також 100-сильний «атмосферник» 1.4. Дизельниі мотори усі в одному об’ємі – 1,6-літри з трьома варіантами форсування: 95, 110 і 133 кінських сили. Коробки передач - шестиступінчаста «механіка» або семиступінчастий «робот» з двома зчепленнями. Згодом лінійку поповнить «заряджена» версія N. За неофіційними даними, її оснастять дволітровою «четвіркою» потужністю близько 260 кінських сил. Також, імовірно, N-модифікація буде доступна з повним приводом.

Новинка оснащена мультимедійною системою з підтримкою Apple CarPlay і Android Auto, системою запобігання фронтальних зіткнень, адаптивним круїз-контролем, системою моніторингу сліпих зон і утримання автомобіля в смузі руху. Крім того, доступна штатна бездротова зарядка для мобільного телефону і навігаційна система компанії TomTom із семирічною підпискою на її фірмові сервіси. Остання опція для мандрівників є надзвичайно цінною!