Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Volkswagen Golf VIII

 

Цей автомобіль належить до трійки найпопулярніших у світі, а його назва стала загальною назвою цілого класу автомобілів. За більш ніж сорокарічну історію виробництва, Volkswagen Golf не раз отримував титул «Автомобіль року», а 30 000 000 Гольфів, що поїздили світом тільки додали цим титулам ваги. 10 листопада відбулася презентація 8-го покоління легендарного хетчбека.

Зовні Новий Volkswagen Golf не надто змінився та залишився досить впізнаваним. Невеликі зміни зазнали бампери, решітка радіатора і оптика. Крім того, тепер Golf за доплату можна оснастити світлодіодними фарами. У автомобіля дещо збільшилася колісна база та на 50 кг зменшилася маса. Крім збільшеної колісної бази, оновлений хетчбек отримав деяке «загострення» зовнішнього вигляду. Кузовні лінії,  на відміну від попередньої версії Golf стали дещо гострішими. В цілому, такі нововведення додали моделі Golf певної агресивності.

Збільшена колісна база дозволила інженерам трошки більше розвернутися в проектуванні деталей інтер'єру. А головне нововведення в салоні Volkswagen Golf, яке найбільше привертає увагу – віртуальна панель приладів – 12,3-дюймовий дисплей, запозичений у Volkswagen Passat B8 та вдосконалений мультимедійний комплекс. Програмне забезпечення, встановлене в системі мультимедіа, дозволяє підключитися до неї за допомогою свого смартфона, після чого всі важливі дані будуть синхронізовані. На встановленому сенсорному екрані в оперативному режимі можна отримати доступ до карт навігатора, на яких будуть позначені місця пробок, що сформувалися в даний момент часу в місті, а сама система доповнена Wi-Fi У переліку додаткового обладнання з'явилася і система розпізнавання дорожніх знаків. Крім усього іншого, оновлений Гольф став осередком інноваційних систем, які можуть вміло економити пальне, гальмувати, паркуватися і заводитися самостійно, розпізнавати пішоходів і виконувати інші функції.

На новому Фольксваген Гольф дебютують 1,5-літрові бензинові і дизельні двигуни з турбонаддувом нового покоління. Крім того, бензиновий двигун доповнений системою відключення циліндрів.

 

Старт продажів запланований на початок 2017 року!