Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Volkswagen Tiguan XL

 

Нарешті боси Volkswagen зглянулися над покупцями для котрих звичайний Tiguan замалий, а Touareg задорогий і, слідом за Skoda Kodiaq, на тій самій платформі змайстрували Volkswagen Tiguan XL, котрий відрізняється від стандартного Тіґуана збільшеною на 110 мм базою, а значить і більш комфортним розміщенням задніх пасажирів та більш плавним ходом і, найголовніше для автомандрівників – збільшеним об’ємом багажного відділення.

В Китаї продажі нового кросоверу уже стартували, а навесні новинка очікується на ринках Північної Америки та Європи.

Основні відмінності подовженої версії Volkswagen Tiguan XL від звичайного Фольксваген Тіґуан полягають в більшій габаритній довжині кузова і колісної бази. А також, зрозуміло, в більш гостинному салоні, здатному в якості опції отримати третій додатковий ряд сидінь, збільшивши пасажиромісткість кросовера до 7 осіб. Отже, зрозуміти, що перед вами саме подовжена версія XL, можна тільки розглянувши кузов новинки збоку, особливо уважно звернувши увагу на задню частину кузова паркетника, починаючи від центральної стійки, де знаходяться більшого розміру задні двері, довша лінія даху, дещо інше скло перед задньою стійкою з характерним вигином підвіконної лінії і більш масивна корма.

В іншому ж звичайна і подовжена версії Volkswagen Tiguan не відрізняються. Сучасна і сувора передня частина кузова зі стильними фарами головного світла (пропонуються в трьох варіантах – звичайні галогенки, світлодіодні та найбільш просунуті світлодіодні з лінзами, котрі не сліплять зустрічних водіїв), акуратною фальшрадіаторною решіткою і масивним бампером, ідеальні великі вирізи колісних арок, гармонійні загальні пропорції кузова, солідна корма з гарними плафонами габаритних ліхтарів (світлодіодні з оригінальним малюнком).

Зовнішні габаритні розміри кузова Volkswagen Tiguan XL складають: 4712 мм у довжину, 1839 мм в ширину, 1673 мм у висоту, з 2791 мм колісної бази. Tiguan XL на 226 мм більший в довжину, ніж звичайний Тіґуан, при цьому розміри колісної бази більші на 110 мм, а висота кузова на 30 мм.

В якості стандартного і додаткового обладнання Тіґуан зі збільшеною колісною базою отримує той же набір, що і звичайна версія зі стандартними розмірами колісної бази. В наявності традиційна панель приладів або ж просунута цифрова з 12,3-дюймовим екраном, аудіосистема або мультимедійні системи з сенсорними екранами на 5 і 8 дюймів, тканинне або шкіряне оздоблення сидінь, звичайний або двозонний клімат контроль, електропривід дзеркал і передніх крісел, підігрів передніх і задніх сидінь, електричне гальмо стоянки та інші сучасні фішки.

У техніці розтягнутої версії XL також немає відмінностей від звичайного Tiguan. В основі новинки модульна платформа MQB. На вибір кросовери з приводом на передні колеса або з повним приводом 4Motion, бензиновими двигунами TSI і дизельними моторами TDI, трьома типами коробок передач - 6 МКПП, 6 DSG і 7 DSG.

 

Вдалих та змістовних подорожей!