Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Музей золота південно-східної Азії

Aranymúzeum Délkelet-Ázsia

У цьому музеї представлено близько тисячі артефактів з одинадцяти держав Південно-Східної Азії. Більшість з експонатів - золоті вироби, що охоплюють період від доісторичних часів до початку XX століття. Експозиція музею заснована на колекції доктора Іштвана Зельника, колишнього дипломата, а зараз бізнесмена і колекціонера, що уже зібрав понад 50 000 артефактів.

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Музей образотворчих мистецтв

Szépművészeti Múzeum

На спеціальній сесії парламенту, присвяченій тисячоліттю Угорщини, в 1896 році був прийнятий закон, згідно з яким художні колекції, котрі раніше знаходилися в різних установах, повинні бути об'єднані і розміщені в спеціально створеному музеї образотворчих мистецтв.

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Будайський замок. Угорська Національна Галерея

Magyar Nemzeti Galéria

Угорська Національна Галерея є найбільшою громадською колекцією, котра розповідає про становлення і розвиток образотворчого мистецтва в Угорщині. Галерея була створена у 1957 році. Основою її колекції стали зібрання Нової Угорської Фотогалереї у Будапештському Музеї образотворчого мистецтва, а також угорські матеріали, що належали до художньої, нумізматичної та колекцій сучасної скульптури музею.

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Будайський замок. Музей історії Будапешта

Budapesti Történeti Múzeum

Завдяки зростаючому почуттю державності та розвивитку середнього класу, протягом ХІХ століття в Угорщині почалося створення кількох музеїв. Першим серед цих нових інститутів був Національний музей. Музей, присвячений виключно історії Будапешта, з'явився в кінці ХІХ століття. Ядро його колекції складалася із знахідок на будівництвах, з археологічних розкопок та більш ранніх колекцій, які допомагають пролити світло на історію Будапешта.

Пам'ятки Угорщини. Будапешт. Угорський залізничний музей

Vasútmúzeum

Експонати цього музею проведуть відвідувачів через всю історію залізниць від парових локомотивів 1870-х років до нинішніх потужних електропотягів. Багато старовинних експонатів музею все ще знаходяться в робочому стані і використовуються для ностальгічних поїздок, котрі організовує МАВ Nosztalgia Ltd. в Угорщині та за кордоном.