Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Фаакер-Зеє

Faaker See

На південний схід від Філлаха і річки Драви на півночі гори Караванке (Karawanke) гірського масиву Міттагскогель (Mittagskogel) розкинулося озеро Фаакер-Зеє. На північному його березі - курорти Егг, Дроболлах і Фаак. Це озеро є одним з найпривабливіших місць літнього відпочинку в Каринтії завдяки літньому теплу, альпійським лукам, живописним лісам і поетичним кручам гір Караванкен. Своїми неповторними пейзажами озеро добре відомо у всій Європі. Озеро Фаакер-зее розташоване на півдорозі між Віднем і Венецією, що відкриває чудові можливості для екскурсійних маршрутів.

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Оссіахер-Зеє

Ossiacher-See

Оссіахер-Зеє, третє за величиною купальне озеро Каринтії (11 км в довжину і 1,6 км завширшки), розташоване в самому її серці, де гори і озера злилися воєдино. Вода в озері має питну якість і прогрівається влітку до +25°С. Тут Вас чекає повноцінний відпочинок для всієї родини. За Вашим бажанням і настроєм Ви зможете вибрати будь-який вид водного спорту.

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Клопайнер-Зеє

Klopeiner See

Озеро Клопайнер-Зеє знаходиться на південному сході від міста Фелькермаркта (Völkermarkt) на території курортного містечка Санкт Канціан-ам-Клопайнер-Зеє (Sankt Kanzian am Klopeiner See). Зараз від величезного озера, яке колись охоплювало всю територію нинішнього сільця Кюнсдорф (Кühnsdorf), залишилася лише мала частина.

Каринтія. Озеро Вертер-Зеє

Woerther See

Озеро Вертер-зее найбільше озеро Каринтії, а завдяки своєму кліматичному розташуванню прогрівається до 27 градусів.

Вертер-зеє має площу 19,39 км ² і простягається на 16,5 км в напрямку зі сходу на захід. Воно лежить в низині горбистої місцевості басейну Клагенфурта, велика частина льодовика якого утворилася в останній льодовиковий період. Озерна улоговина тягнеться від бухти Вельде до Клагенфурта. Басейн озера має площу 162,1 км ².

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Озеро Мілльштаттер-Зеє

   Millstatter See

Найкрасивіше озеро Каринтії. Мілльштаттер-Зеє розташоване північніше долини річки Драви у Шпиталь, друге за величиною купальне озеро Каринтії (12 км в довжину і 1,5 км завширшки, розташоване на висоті 588 м над рівнем моря). Це озеро славиться своєю красою, його береги незвичайно мальовничі, глибина озера перевершує Вертер-зее (Wörthersee). Клімат на його північному березі найбільш сприятливий, тому тут розташовані відомі курорти - Зеебоден (Seeboden), Мілльштатт (Millstatt) і Дебріах (Döbriach).

Пам'ятки Австрії. Каринтія. Сталактитова печера Гриффен

Tropfsteinhöhle Griffen

Сталактитова печера Гриффен лежить біля підніжжя гори Бургберг у селищі Гриффен. Більше 20 000 років вона служила укриттям людям, потім надовго була забута. Її виявили знову в останні місяці Другої світової війни під час пошуку бомбосховища. У 1956 році ця печера стала відкритою для відвідувань, а в 1957 р. зарахована до природних пам'ятників.