Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Renault Clio 5 покоління 2019 року

 

Компактний хетчбек Renault Clio – справжній бестселер європейського ринку. Рено Кліо 4 покоління з моменту виходу на ринок у 2012 році рік від року тільки збільшував кількість продажів. За підсумками минулого 2018 року європейці придбали понад 450000 примірників французького хетчбека, краще в Європі продається лише Volkswagen Golf. Тож, нове покоління Renault Clio має бути, принаймні, не гіршим за попередника, а згідно з запевненнями компанії Рено, новинка революційна і обіцяє купу приємних сюрпризів.

Mazda CX-30

 

Нова Нова модель від японської Mazda, компактний кросовер Мазда СХ-30, позиціонується японською компанією, як просунутий та високотехнологічний автомобіль, створений на візку нової генерації Mazda 3, 4 покоління 2019 року. Таким чином, Mazda CX-30 практично у всьому повторює брата з індексом 3, і демонструє філософію Jinba Ittai («єднання коня і вершника»). У модельній лінійці японської марки новинка розташується між кросоверами Mazda CX-3 і Mazda CX-5 2-ї генерації.

Skoda Kamiq

Незважаючи на те, що Шкода Камік пропонується виключно з переднім приводом, чеська марка позиціонує новинку як автомобіль для молодих людей, які ведуть активний спосіб життя, і не уявляють своє дозвілля без подорожей. Однак найголовніше для потенційних покупців Skoda Kamiq (маркетологи компанії Skoda спеціально вивчили переваги клієнтів) – не наявність повного приводу у автомобіля, а сучасна та стильна зовнішність, а також висока ефективність авто. Під ефективністю, напевно, маються на увазі прийнятна ціна та невисока вартість утримання машини.

Peugeot 208, 2-го покоління 2019 року

Peugeot 208 другого покоління базується на платформі CMP/e-CMP, що дозволила знизити споряджену масу кузова новинки в середньому на 30 кг у порівнянні з першим поколінням Пежо 208, а також поліпшити аеродинамічні характеристики компактного автомобіля, підвищити кліматичний і вібраційний комфорт салону, зменшити тертя в приводі. При цьому нова генерація компакта Peugeot хизується сучасним і стильним дизайном зовнішності, виконаним в стилістиці старшої моделі Peugeot 508 2 покоління 2018 року, і високоергономічним салоном, який отримав нову версію інтерфейсу i-Cockpit з віртуальною панеллю приладів, присмаченою 3D-ефектами.

Hyundai Sonata 8 покоління 2019 року

 

Компанія Hyundai Motor з гордістю називає нову Sonata високотехнологічним і футуристичний спортивним седаном, що демонструє нову філософію дизайну корейського бренду – Senseurs Sportness. При цьому творці нового Хюндай Соната називають новинку чотиридверним купе, по всій видимості відштовхуючись від стрімкого і приземистого силуету автомобіля. До речі, корма седану виглядає настільки оригінально і незвично, що відразу і не зрозумієш, який саме тип кузова у новинки.

Subaru Legacy 7 покоління 2019 року

 

Зовнішній вигляд Субару Легасі 7 покоління є еволюцією зовнішності минулого покоління моделі і, чесно сказати, нічим особливим не вражає. Однак новинка виглядає досить свіжою, стильною і моментально ідентифікується, саме як модель марки Subaru. При цьому дизайнери, які створювали зовнішність автомобіля, керувалися філософією "Dynamic&Solid". Тож завдяки їх старанням новий седан Legacy виглядає динамічно, навіть в статичному положенні.