Сам собі Мандрівник

Якщо бажаєш, щоб вийшло добре - зроби Сам

Пам'ятки Житомирської області. Кам’яне (Камінне) село

Це одне з загадкових та цікавих місць України. Величезні камені розташовані в порядку, зміст якого вчені не можуть зрозуміти досьогодні. Також вчені губляться в здогадках, де взагалі вони тут взялися. Екстрасенси твердять про наявність тут місця сили, а самостійні туристи включають цю визначну памятку Житомирської області в свої туристичні маршрути Україною.

Пам'ятки Рівненської області. Тунель кохання

Це ботанічний феномен — зелений тунель у лісовому масиві, утворений заростями дерев та кущів, які сплелися між собою, та утворили дивовижний щільний тунель точної арочної форми. Тунель Кохання розташований на відрізку (близько 4 км) залізничної колії, яка веде від селища Клевань до селища Оржів.

Пам'ятки Волинської області. Національний природний парк Цуманська пуща

Цей природний парк не просто унікальний, він дуже-дуже унікальний. В цих лісах, чи не єдина територія України, де ще водяться зубри. Крім цього, тут серед інших росте 15 видів рідкісних рослин та мешкає 27 видів унікальних звірів, значна частина яких занесена до Червоної книги України (20 видів), Європейського Червоного Списку та Червоної книги Міжнародного Союзу Охорони Природи. Також в лісових масивах Цумані є ціла низка угруповань, занесених до Зеленої книги України.

Пам'ятки Рівненської області. Базальтові стовпи

Ці камені утворилися в результаті селективного плавлення ультраосновної речовини мантії Землі. Коли це відбувалося, температура на поверхні досягала 1300°С, Так були утворені італійські Везувій та Етна, а також Гавайські острови. Поліський вулкан, що утворив це диво природи,  діяв 650 мільйонів років тому та уже ніколи не прокинеться.